Praca w Polsce GLS

Specjalizujemy się w rekrutowaniu zleceniobiorców z Polski, Ukrainy, Białorusi, Mołdawii i Gruzji do branży produkcyjnej automotive.

Rozpatrzymy każdy wniosek – cenimy ludzi chętnych do pracy!

Pracownik produkcji w branży Automotive w Cieszynie

Produkcja linek samochodowych
Fabryka zajmuję się produkcją linek do hamulca ręcznego, szyberdachu, wlewu paliwa, ogranicznika do drzwi samochodów marek – Kia, Hyundai, Reno, Jaguar. Fizycznie praca nie jest trudna!!! Praca dla każdego, w systemie dwuzmianowym (bez nocnej zmiany). Praca od poniedziałku do piątku, możliwość pracy w sobotę. Oferujemy darmowy transport do miejsca pracy. Osobne pokoje dla kobiet i mężczyzn maks. do 4 osób oraz pokoje dla par. Jeśli posiadasz własne zakwaterowanie, otrzymasz dodatek mieszkaniowy.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
WYNAGRODZENIE

Pracownik produkcji w branży Automotive w Ustroniu

Produkcja podłokietników do samochodów
Fabryka produkuje podłokietniki do samochodów KIA, HIUNDAI. Praca dla każdego, w systemie dwuzmianowym ( zmiana dzienna i nocna). Praca od poniedziałku do piątku, możliwość pracy w sobotę Oferujemy darmowy transport do miejsca pracy. Osobne pokoje dla kobiet i mężczyzn maks. do 4 osób oraz pokoje dla par. Jeśli posiadasz własne zakwaterowanie, otrzymasz dodatek mieszkaniowy.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
WYNAGRODZENIE

Pracownik produkcji w branży Automotive w Gliwicach

Produkcja metalowych elementów nadwozia samochodów
Fabryka zajmuje się produkcją metalowych elementów nadwozia do samochodów KIA, HYUNDAI. Praca dla każdego, w systemie dwuzmianowym ( zmiana dzienna i nocna). Praca od poniedziałku do piątku, możliwość pracy w sobotę. Oferujemy darmowy transport do miejsca pracy. Osobne pokoje dla kobiet i mężczyzn maks. do 4 osób oraz pokoje dla par. Jeśli posiadasz własne zakwaterowanie, otrzymasz dodatek mieszkaniowy. Umożliwiamy odbycie szkoleń spawacza, operatora wózka widłowego, operatora suwnicy!
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
WYNAGRODZENIE


    Aby aplikować wypełnij formularz aplikacyjny! Warunkiem przyjęcia zgłoszenia aplikacyjnego jest wysłanie wyraźnego skanu paszportu, wiz, pieczątek. Jeśli Twój paszport jest nowy, nie przejmuj się – w takim wypadku możesz pominąć wizy i pieczątki, wyślij do nas sam paszport! Informacja od Pracodawcy/ Administratora Danych Informujemy, że Administratorem danych jest Global Labour Service Sp. z o.o. z siedzibą w Markach przy ul. Rysiej 61/2. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub innych ustawach szczegółowych są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obronie przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem pod adresem e-mail hr@agencygls.com. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: hr@agencygls.com . Jeśli chcesz przeczytać więcej na ten temat zajrzyj do naszej polityki prywatności.